Розсувні системи Valcomp Mantion

Valcomp - це інноваційна польська компанія по виробництву розсувних систем, яка завоювала чималу частину ринку Європи. Valcomp успішно розвивається вже протягом 26 років, випускаючи революційні продукти в своїй області. Широкий асортимент компанії дозволяє підібрати оптимальний варіант розсувної системи для міжкімнатних дверей, шаф-купе або перегородок в приміщенні.

Переваги та види систем Valcomp

Виробник Valcomp пропонує своїм покупцям широкий асортимент систем, що дозволяє вибрати необхідний варіант, який буде відповідати всім вимогам покупця. Так, наприклад, кожна розсувні система з колекції Valcomp має свої переваги:

  • SILENT-STOP - одна з найбільш міцних і надійних систем, що дозволяє витримувати підвищені навантаження до 80 кг. При цьому механізм працює плавно і безшумно. Вся конструкція захована в направляючої, що дозволяє зберегти естетичний зовнішній вигляд в приміщенні, а розсувну систему зробити невидимою. SILENT-STOP - це доводчик двері який доводить двері в закритому чи відкритому стані якщо ви хочете, щоб двері закривалися і відкривалися плавно, необхідно придбати два доводчика;
  • JUPITER - бюджетний варіант, кіторий заощадить ваш сімейний бюджет. Встановлюється розсувні система JUPITER на легкі міжкімнатні двері з максимальним навантаженням до 30 кг, чого цілком достатньо для стандартних дверей. Проста установка, легке ковзання роликів, безшумна робота механізму і оптимальне співвідношення ціни і якості, дозволили системі JUPITER стати популярною серед споживачів;
  • HERKULES - це окрема колекція, яка включає в себе підвиди. HERKULES + розроблений спеціально під складні міжкімнатні двері і перегородки. HERKULES GLASS - встановлюється на скляні двері і перегородки. HERKULES 60 і 120 є універсальними системами, придатними під різні види розсувних дверей.

Головні переваги продукції від польського виробника Valcomp:

  • довговічність в експлуатації;
  • безшумність і плавність роботи механізму;
  • великий вибір систем, що задовольняють потреби найвимогливіших покупців.

Чому ми?

Ви шукайте надійну і якісну розсувну систему за вигідною ціною? Тоді ви потрапили за потрібною адресою! Спеціалізований інтернет-магазин Lockmarket пропонує вам широкий асортимент продукції від перевірених виробників за конкурентною вартості. Наші досвідчені фахівці допоможуть вам підібрати підходящий варіант розсувної системи і оформлять доставку в потрібний регіон. Покупки з нами - це бездоганна якість за доступну ціну!

Рассказать друзьям!